Logo Berlits White
no-no
no-en
lv-lv
lv-en

Kontrolējiet savu nākotni. Apgūstiet angļu valodu, lai gūtu panākumus personīgajā un profesionālajā dzīvē. Ar Berlitz jūs ne tikai mācāties angļu valodu, bet apgūstat to pilnībā.

Jūs atbalstīs labākie instruktori valodas nesēji, visplašākais mācību iespēju klāsts un metode, kas sekmīgi darbojas kopš 1878. gada.

Pārņemiet kontroli!

Apgūstiet angļu valodu no 49,90 € mēnesī

Berlitz Flex dod jums brīvību mācīties, kur vēlaties, kad vēlaties, izmantojot pasniedzēja atbalstu par ļoti īpašu cenu.

Apvienojot tiešsaistes lekcijas ar pašmācību, Berlitz Flex ļauj jums izveidot savu grafiku un uzlabot angļu valodu, lai kur jūs atrastos.

Saņemiet 12 mēnešus Berlitz Flex tikai par 49,90 € mēnesī *

*Atlaide spēkā apmaksājot 12 mēnešu kursu vienā maksājumā

Pārņemiet kontroli!

Nodarbības viens pret vienu

Skolotājs, kas strādā tikai ar jums. Jūs esat noteicējs.

Tiešsaistes kurss

Dodiet sev iespēju. Lai kur jūs būtu - jebkura valoda jebkurā laikā.

Grupu nodarbības

Mazas grupas, pilnīga iesaistīšanās. Iegūstiet vairā, nekā esat samaksājis.

Nāciet uz Berlitz un pārņemiet kontroli pār savu nākotni

Aiziet!

Aizpildiet formu, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt jums noteikt savu nākotni. Berlitz konsultants saznāsies ar jums pavisam drīz.

Many Thanks! Your request has been received!
Ooops! There was an error sending the form. Please try again.

Pārbaudīta metode

Ar Berlitz metodi, pamatojoties uz iegremdēšanu valodā, jūs runājat jaunajā valodā no pirmās dienas. Kopš metodes ieviešanas 1878. gadā tā ir pavērusi jaunu veidu, kā mēs mācām valodas, un tā joprojām ir visefektīvākā metode.

Pasniedzēji valodas nesēji

Nekas nav labāks paligs valodas apgūšanā kā apmācīts un aizrautīgs pasniedzējs, kam tā ir dzimtā valoda. Izmantojot viņu pieredzi, jūs varat ātrāk uzlabot savas prasmes un apgūt valodas personalizētā veidā.

Specializētie centri

Ar centriem, kas piedāvā vairāk nekā 40 valodu apgūšanu 70 pasaules valstīs, jūs varat viegli atrast vispiemērotāko variantu savām vajadzībām. Ieskaitot mācības tiešsaistē.

Aiziet!